piątek, 29 grudnia 2017

To już było !

               Witam Was wszystkich ostatni raz w 2017 roku !

     Koniec roku wiele się u mnie działo, czas na małe podsumowanie. Pierwsze i jakże ważne dla mnie robótki w tym roku zaczęłam dzięki ANI i jej akcji Podziergajmy wspólnie :) Właśnie dzięki Ani nauczyłam się dziergać chusty i chociaż pierwsze wykonania były jeszcze z błędami  to z biegiem czasu coraz lepiej mi szło ich wykonywanie. Nie powiem żebym w tej dziedzinie była mistrzynią ale już przynajmniej wiem o co tutaj chodzi i jak dobierać oczka, żeby uzyskać określony kształt chusty.


 Stopy zabezpieczyłam / prawie w całości/ prawdziwą 100% wełną. Gryzie niesamowicie ale za to jak  ogrzewa zmarznięte kończyny. Wracając w górne partie ciała to przy tej ilości chust powstały tylko trzy skromne szaliczki. Za to zrobiłam sobie czapę i pierwsze w życiu rękawice, z których jestem dumna. Ha dałam radę !

    Jak na moje możliwości to  stroi dla większych i mniejszych nie powstało dużo. Można powiedzieć iż były to tylko miłe przerywniki pomiędzy innymi pracami. Z drugiej strony dziewczynki w rodzinie wydoroślały, już nie sięgają po lalki, nowego narybku brak. No cóż zobaczymy co w tej sprawie przyniesie Nowy Roczek!
Troszkę podróżowałam dalej zwiedzając zamki i pałace.Już nie mogę doczekać się ciepełka umożliwiającego kolejne poszukiwania ciekawych ruin.
 Rok czytelniczy zakończyłam na 100 pozycji. Rekord nie pobity, ale przecież nie o rekordy chodzi tylko o to, żeby czytać. Możecie się zapytać kiedy znajduję czas na książki, recepta jest jedna mieć jakąś pozycję zawsze pod ręką.


  
  Już za przysłowiową chwilkę będzie się kończył ten rok. Bywało różnie dni lepsze, dni gorsze  jak to w życiu, raz słońce, raz deszcz. Jedni z nas wypoczywali, inni natomiast od nawału pracy mieli chroniczny brak czasu.  Jednak miejmy nadzieję, iż Ci z nas którzy mieli rok pełen trosk i kłopotów naprawdę odpoczną od wszelkich zmartwień. Jestem pełna wiary, że nasze grono nie zmniejszy się, a tylko z radością będziemy witać nowych blogowiczów. I tego się trzymajmy !

Dla Was Wszystkich dużo, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i oby każdy nowy dzień  2018 roku przynosił radość i zadowolenie !

Bonne Année! Happy New Year !

 Šťastný Nový Rok! Честита Нова Година! Sretna Nova godina! Ευτυχισμένο το Νέο Έτος! Среќна Нова Година! Godt Nyttår! Feliz Año Nuevo! Godt Nytår! Gelukkig Nieuwjaar! Feliz Ano Novo! Glückliches Neues Jahr!  Srećna Nova godina !З Новим Роком! Boldog Új Évet! Buon Anno! Срећна Нова година!

20 komentarzy:

Ольга pisze...

Очень хорошие итоги года!!! С Новым годом!!!

Anna pisze...

2017 was full of creations and post ;)
May 2018 be full of success and joy !
Anna

klikaf pisze...

Z posta wynika, że za Toba owocny rok na wielu polach :-) Gratulacje :-) Pozdrawiam ciepło :-)

Anna Iwańska pisze...

Ewuniu jestem pod wielkim wrażeniem Twoich dokonań Gratuluje super organizacji czasu.
Pozdrawiam serdecznie, życzę udanego Sylwestra i wszystkiego dobrego w Nowym Roku

dolls.passion pisze...

Coś pięknego! Świetne podsumowanie :D Kreacje dla lal wymiatają!

Małgosia pisze...

Podsumowanie roku wspaniałe! Możesz być z siebie dumna!
Serdecznie pozdrawiam i życzę wspaniałego Sylwestra i wszystkiego dobrego w Nowym Roku:))

Gosia pisze...

Bardzo bogaty roczek nie tylko w rękodzieło ale też w wyprawy :). W nowym roku życzę Ci wszystkiego najlepszego, dużo weny twórczej, pogody ducha i nieustającej przygody :)

Iwona pisze...

Miałaś pracowity i relaksowy roczek Ewuniu. Nie wiem, jak to pogodziłaś,ale prac sporo wykonałaś i książek bardzo dużo przeczytałaś.Oby 2018rok był dla Ciebie twórczy i szczęśliwy.

nawanna pisze...

Gratuluję Ewuniu tylu wspaniałych prac! Jestem pod wrażeniem ilosci przeczytanych książek. Dojrzałam parę, które chciałabym zobaczyć czy i mnie się spodobają.
Dziękuję i Tobie również przesyłam najserdeczniejsze życzenia sylwestrowe i noworoczne:)

visana pisze...

Wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok i duzo zdrowia :)

♥ Łucja-Maria ♥ pisze...

Wszystkiego dobrego w 2018! Spokoju, radości i pomyślności w każdej dziedzinie życia:)
Niech Ci się szczęści i darzy.
Pozdrawiam ciepło :)

halszka pisze...

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.Pozdrawiam serdecznie.

Finextra pisze...

Ależ się działo! Gratulacje! I żeby następny rok był jeszcze ciekawszy i bogatszy!

♥ Łucja-Maria ♥ pisze...

Ewo!
Niech każdy dzień Nowego Roku przynosi Ci szczęście, dobry nastrój
i spełnienie marzeń dla Ciebie i Twoich bliskich!
Szczęśliwego Nowego Roku!

Marzenka Dmowska pisze...

Szczęśliwego Nowego Roku !! i świetnych pomysłów :-)

Pstro Small Megi pisze...

Pięknie i na bogato! Udany miałaś rok. Szczęśliwego Nowego 2018 Roku Pstro

Ewa Allekorale pisze...

Ewciu. Pięknie było i pracowicie u Ciebie w 2017 roku. Chusty takie cudne i kapciuszki. Chetnie bym skorzystała z jakiegoś sprawdzonego wzoru na paputki. Dobrze, że znalazłaś tez czas na lekturę. Widzę sporo znajomych pozycji z mojej biblioteczki. Wszystkiego najlepszego na Nowy Rok!!!

olla123 pisze...

Bardzo bogaty, owocny i pracowity rok! Życzę Ci wszystkiego najlepszego w Nowym 2018!

Sikoreczka (Titmouse_Family) pisze...

Niesamowicie bogaty rok u Ciebie. Wspaniały!

pozdrawiam

Beata T pisze...

Ile wspaniałości Ewo tylko pozazdrościć wspaniałych chust ciepłych kapciuszków i czapeczek, o ubrankach dla lal to nawet nie wspomnę cudne. Pięknych odwiedzonych miejsc :) Gratuluje też przeczytanych chyba co do liczby się zgadałyśmy i do wielu wspólnie czytanych pozycji. Kolejnego tak wspaniałego roku życzę :)
pozdrawiam