czwartek, 1 lutego 2018

W poszukiwaniu wiosny...

         Nie wiem jaka pogoda jest u Was - czy macie śnieg jest pięknie i biało, czy też jest zimno i buro. Miałam już dość bylejakości dnia powszedniego. Postanowiłam wziąć się w garść i odprawić napływające czarne myśli.Trzeba było zmienić monotonię. Dawno nie miałam ferii bo to dzieciaki już dawno przestały być szkolne, ale byłam uparta i w tym czasie tydzień wolnego z pracy dostałam. Pojechałam jakieś 1000km na zachód i można powiedzieć, że warto było. Ciepłem promieni słonecznych i widokiem budzącej się roślinności naładowałam sobie akumulatory.  Takim to sposobem znowu będę miała dwie wiosny. Wprawdzie nie taką kolorową jak pokazywałam TUTAJ ale zawsze długo wyczekiwaną. 


  


 Przed wyjazdem zdążyłam zakupić włóczkę na kolejny czwarty już komin. Powstawał on gdy grzałam się w  promieniach słońca - ale o tym będzie następny post.

12 komentarzy:

Anna Iwańska pisze...

hihi .. u mnie pogoda jak i u Ciebie :-)
Piękne fotki Fajnie że udało Ci się zaliczyć ferie :-)
Pozdrawiam

Dusia pisze...

Ważne,że się pokazuje, więc przyjdzie i do nas- zazdroszczę takich obrazków, pierwsze kwiaty cieszą bardzo pozdrawiam Dusia [ciekawy rodzaj włóczki ]

Crissi pisze...

Well, spring has arrived.

sosnowygaik pisze...

Piękna wiosna;)

Anna pisze...

We start to have flowers too !
Have a shinny day !
Anna

Beata T pisze...

Ojej Ewo tam to już wiosna jest wspaniała i pewnie i słoneczko troszeczkę przygrzewa - tylko pozazdroszczę sobie takich widoków :)
pozdrawiam

Karolina90 pisze...

Ech, u mnie też bardziej pogoda wiosenna niż zimowa

visana pisze...

Super klimat,prawdziwie wiosenny

Sikoreczka pisze...

U nas też jak u Ciebie. wiosna w pełni. Boję się tylko, że za chwilę będzie mróz i wszystko padnie przez te anomalia pogodowe.
Zdjęcia śliczne.

Iwona pisze...

Wiosnę znalazłaś,niesamowite,przecież mamy dopiero początek lutego,pozdrawiam.

Anna pisze...

cudownie jest tak móc zmienić klimat choć na chwilkę na cieplejszy, ja muszę się zadowolić fotkami, więc wrzucaj tu takie z odrobiną i ogromną ilością słońca :)

W Harmonii pisze...

U nas zima na całego, białego puchu wciąż przybywa. Niech się wysypie teraz, by wiosna była piękna 😉😉😉