niedziela, 9 maja 2021

Jak tu nie lubić wiosny...

                   Kocham kolory, ubierać się barwnie, otaczać się kolorami. Dlatego uwielbiam maj.  Ostatnio pełna niepokoju co zastanę po miesięcznej przerwie, poszłam na działkę. Trawa przy takiej ilości deszczu to wiadomo iż urośnie, ale aż takiej palety barw to się nie spodziewałam. Chociaż króluje czerwień to ilość kolorów mnie powaliła. Chyba też przesadziłam z ilością wsadzanych tulipanowych cebul. 8 komentarzy:

Świat Myśli pisze...

Tulipanów nigdy za dużo, to jedne z moich ulubionych wiosennych kwiatów. Oprócz konwalii. Oprócz kobierców zawilcowych w lasach i parkach. Rozważam założenie ogrodu, a wtedy na pewno będzie tam dużo tulipanów. Pozdrawiam wiosennie.

Anna pisze...

Superbes tulipes et fleurs diverses !
Le printemps est là !
Bon dimanche !
Anna

Anna pisze...

Uwielbiam wszystkie wiosenne kwiaty, tulipany obłędne,pozdrawiam Ania

Małgosia pisze...

Nie przesadziłaś z ilością tulipanów; są piękne!!!!
Działka wygląda niesamowicie, na wiosnę ma tak być:))
W moim ogródku tulipany mam po raz pierwszy; czekam aż rozkwitną; narcyzy również jeszcze nie kwitną i cieszę się, że mają po kilka pączków kwiatowych, bo miałam inne cebulki narcyzów i przez kilka lat były tylko liście. Musiałam je wyrzucić.
Serdecznie pozdrawiam:))

Urszula97 pisze...

Cudownie.Kilka razy oglądałam fotki.Bajka.Widze że i u Ciebie szafirki królują, u mnie już weszły warzywnik, trawnik, wszędzie.Pozdrawiam.

Anna Iwańska pisze...

Ewa cudne masz te tulipany !! Jak będziesz ja wyciągać w tym raku to się piszę na kilka cebulek, zwłaszcza tych strzępiastych. jeden SMS i jestem na Twojej działce.
Pozdrawiam

Atelier Marysi pisze...

Piękne kolorowe tulipany , aż żal je ścinać. Pozdrawiam serdecznie 🌷🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌺🌷

Iwona pisze...

Piękny masz ogród Ewo, ulipanów moc. Cesarska korona też ci zakwitła, a myślałam,że to późniejszy kwiat. Pozdrawiam serdecznie.